پروژه های انجام شده :
  • جشنواره
  • وب سایت
  • اپلیکیشن
  • نمایشگاه

بوکران رساندن برای خواندن

به دنبال راهی آسان و بصرفه برای ارسال بسته های پستی هستید؟ بوکران با ایجاد شرایط مطلوب 40 درصد تخفیف در هزینه ها و سرعت بالا در ارسال و جمع آوری مرسولات در محل، در تمام کشور آماده سرویس دهی به انتشارات ها، کتابفروشی ها، موسسات و ... میباشد. فقط کافی است تا عضو بوکران شوید و با استفاده از پنل کاربری سفارش هایتان را با کیفیت و با سرعت به هر نقطه جغرافیایی از کشور به دست مشتری برسانید. با بوکران میتوانید از انواع روش های متنوع پرداخت و ارسال و توزیع استفاده کنید و از لحظه ثبت سفارش تا رسیدن مرسوله به گیرنده وضعیت سفارش را پیگیری کنید.

پشتیبانی وبگاه کتاب دات آی آر

کتاب پردازان از شهریور ۱۳۹۵ وظیفه پشتیبانی از وبگاه فروش کتاب دات آی آر، وابسته به موسسه خانه کتاب را پذیرفت. این وبگاه با همکاری ۵۲۴ ناشر فعال و ۲۲۸۵۴۰۰۰ عنوان کتاب، یکی از بزرگترین کتابفروشی‌های مجازی در سطح کشور است. شرکت ما با داشتن تیمی قوی در حوزه نرم‌افزار و گرافیک وظیفه تکمیل و به روزرسانی بخش نرم‌افزار این وبگاه را عهده‌دار بوده و با بهره‌مندی از بخش کال سنتری مدرن پاسخگوی مشتریان این وبگاه است.

وبگاه نمایشگاه هنر

همزمان با بیست و سومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، نمایشگاه تخصصی کتاب‌های هنر در فرهنگستان هنر آغاز به کار کرد.طراحی وبگاه این نمایشگاه بر عهده کتاب پردازان بود. از ویژگی‌های این وبگاه امکان ثبت نام ناشران برای شرکت در نمایشگاه، امکان صندوق متمرکز ، داشبورد اختصاصی ناشران شرکت‌کننده در نمایشگاه جهت اطلاع از میزان فروش، تعداد خریداران، اطلاع از زمان‌بندی فروش کتاب و … است